Author: s***i
Date:
Review: It is a nice product, I suggest for hairdressers
Color: Black
Size: one-size
Price: 37kr
| Material | Iron |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Batteries Included | No |
| Type | Hair Cutting Tools |
| Height | 2 cm |
| Width | 5.7 cm |
| Length | 23.5 cm |
| SKU | sb2208132004045174 |
Author: s***i
Date:
Review: It is a nice product, I suggest for hairdressers
Color: Black
Size: one-size
Author: t***a
Date:
Review: Cool😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎
Color: Black
Size: one-size
Author: b***e
Date:
Review: Nice thing, cant wait to use it at my job. Very good for hairstylist to make their job more comfortable. Please like, if you like my review, thanks.
Color: Black
Size: one-size
Author: s***n
Date:
Review: This thing is a god send magnetic bracelet. Well that’s what I use it for 😀 cute and healthy Great as a lipstick mirror x Ssshhh don’t tell anyone x
Color: Black
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.